Z-VIBE ANIMAL KIT Wibrator Logopedyczny + 3 końcówki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ARK Therapeutic
  • Dostępność: Produkt Niedostępny Produkt Niedostępny  (0 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 212,96 zł / szt. 230,00 zł / szt.
  • Niedostępny

ARK's Z-Vibe Animal Kit (3 tips with case)

Z-Vibe Animal Kit to o zestaw do rehabilitacji aparatu mowy w którego skład wchodzi: wibratora logopedyczny Z-Vibe oraz akcesoria do wibratora w postaci 3 nasadek masujących w kształcie zwierząt. 

"Myszka niebieska twarda"
"Piesek Zielony twardy"
"Kotek żółty twardy"

Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko z tworzywa sztucznego.

Z-Vibe® to wibrator specjalnie zaprojektowany do terapii zaburzeń mowy, zaburzeń sensorycznych oraz do nauki karmienia. Urządzenie charakteryzuje się stylowym wzornictwem i wysoką jakością użytych materiałów. Szczelna obudowa zabezpiecza przed wnikaniem do wewnątrz wilgoci w postaci wody czy śliny produkowanej w nadmiarze podczas pracy końcówki w jamie ustnej. Dzięki możliwości wielokrotnej sterylizacji urządzenie nadaje się do pracy w gabinetach logopedycznych.
Na końcu wibratora znajduje się pokrętło służące do włączania i wyłączania wibracji. Pokrętło może być zastąpione drugą końcówką co umożliwia naprzemienne stosowanie dwóch końcówek bez potrzeby każdorazowego wymieniania ich. Na przykład użyj końcówki Fine Tip do stymulacji języka w celu odpowiedniego uformowania go w celu przyjęcia pokarmu (tzw. miseczka), po czym obróć wibrator z łyżką na drugim jego końcu w celu podania pokarmu. Rączka wibratora bez końcówki masującej ma 12 cm długości i nieco ponad 1 cm średnicy.

Urządzenie zostało wyprodukowane w USA w zgodzie ze standardami FDA. Produkt nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, BPA czy lateksu.


W skład zestawu wchodzi:

Wibrator logopedyczny Z-Vibe
3 szt końcówek masujących w kształcie zwierzątek
1x bateria
pudełko z tworzywa sztucznego

usa-flag.jpg Made in USA