Szpatułki zgryzowe Ark proButton 2szt (duża + mała)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ARK Therapeutic
  • Dostępność: * *  (323 op.2szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • op.2szt.
  • Cena netto: 71,30 zł / op.2szt. 77,00 zł / op.2szt.

ARK's proButton™ Set for Lip Closure/Strength

Zestaw proButton™ firmy ARK to zabawne i angażujące narzędzie do pracy nad prawidłowym zamykaniem ust z odpowiednią siłą, co stanowi podstawowa umiejętność do prawidłowego rozwoju mowy. Logopedzi od lat 70. wykonują ze swoimi pacjentami ćwiczenie tzw„zaciskanie guzika” przewlekając sznurek przez guziki.

Zestaw proButton firmy ARK oferuje bezpieczniejsze, profesjonalne ulepszenie tego klasycznego ćwiczenia motoryki jamy ustnej - nie musisz się już martwić o przypadkowe połknięcie guzika lub zerwanie cienkiej nitki. Każdy zestaw proButton™ zawiera dwie dwustronne szpatułki, co daje łącznie cztery różne średnice „Guzika”.

Żółta szpatułka ma guziki o średnicy 13mm i 15mm (oznaczone odpowiednio 1 i 2).

Turkusowa szpatułka ma guziki o średnicy 18mm i 20mm (oznaczone odpowiednio 3 i 4).

 

Zaczynając od największego guzika, który wygodnie mieści się w ustach pacjenta, umieść „guzik” wewnątrz warg (przed zębami). Poproś osobę, aby zacisnęła usta wokół przycisku, podczas gdy ty pociągasz i wykonujesz delikatny ruch „pociągnij i cofnij”, aby uzyskać opór. Stopniowo przechodź do przycisków o mniejszej średnicy w miarę postępów poszczególnych osób. Praca nad zamykaniem ust może pomóc w poprawie umiejętności jedzenia, picia, kontroli śliny, produkcji dźwięków mowy i nie tylko.

 

Wyprodukowano w USA.

Klasa medyczna, zgodność z FDA Bez BPA, PVC.

Nie zawiera ołowiu, ftalanów i lateksu.

Można myć w zmywarce.

 

Długość całkowita 14,4cm

Sprzedawane w zestawie ( 1szt Żółta „1-2” i 1szt Turkusowa „3-4” )

usa-flag.jpg Made in USA