Starter Kit: Wibrator logopedyczny Z-Vibe + 4 nasadki + 2 gryzaki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ARK Therapeutic
  • Dostępność: * *  (14 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 258,33 zł / szt. 279,00 zł / szt.

ARK's Z-Vibe® Starter Kit (4 tips, 2 chews, with case)

Starter Kit - Z-Vibe to zestaw do rehabilitacji aparatu mowy. W skład zestawu wchodzą: wibrator logopedyczny "Z-Vibe"
oraz  wymienne nasadki masujące. W standardowym zestawie znajdują się nasadki: "Probe Tip”, Preefer Tip”, Probe Mini Tip”, „Hard  Spoon”, oraz 2 gryzaki: „Grabber” oraz Grabber XT
Całość zapakowana jest w estetyczny piórnik z tworzywa sztucznego.

Z-Vibe® to wibrator specjalnie zaprojektowany do terapii zaburzeń mowy, zaburzeń sensorycznych oraz do nauki karmienia. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością materiałów. Wyjątkowo ważna jest szczelna i zwarta obudowa zabezpieczająca przed osadzaniem się na niej bakterii. Zabezpiecza ona także przed wnikaniem do wewnątrz urządzenia wilgoci w postaci wody czy śliny produkowanej w nadmiarze podczas pracy końcówki w jamie ustnej. Na końcu wibratora znajduje się pokrętło służące do włączania i wyłączania urządzenia. Pokrętło może być zastąpione drugą końcówką co umożliwia naprzemienne stosowanie dwóch końcówek bez potrzeby każdorazowego wymieniania ich. Na przykład użyj końcówki Fine Tip do stymulacji języka w celu odpowiedniego uformowania go w celu przyjęcia pokarmu (tzw. miseczka), po czym obróć wibrator z łyżką na drugim jego końcu w celu podania pokarmu. Rączka wibratora bez końcówki masującej ma 12 cm długości i nieco ponad 1 cm średnicy.

Gryzaki
Zielony - Miękki
Fuksja - Bardzo Miękki


Urządzenie zostało wyprodukowane w USA w zgodzie ze standardami FDA. Produkt nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, BPA czy lateksu.

W zestawie znajdują się:
Wibrator Logopedyczny Z-Vibe ( kolor do wyboru obok ceny )
4 x Nasadki masujące 
2 x Gryzaki Grabber 
1 x Bateria
Pudełko

 

usa-flag.jpg Made in USA