Gryzak BABY TETRA-BITE

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ARK Therapeutic
 • Dostępność: * *  (21 szt.)
  Czas realizacji: 24H
 • szt.
 • Cena netto: 46,20 zł / szt. 49,90 zł / szt.

ARK's Baby Tetra-Bite®

Gryzak ARK'S BABY TETRA-BITE® 

 

Baby Tetra-Bite® to gryzak który ma na celu uspokojenie i ukojenie niemowląt we wczesnych stadiach rozwoju. W wieku około 5-6 miesięcy niemowlęta zaczynają gryźć oraz uczą się żuć, aby wzmocnić mięśnie ust, języka oraz szczęki. Eksploracja ust za pomocą gryzaka przygotowuje najmłodszych do spożywania pokarmów stałych i późniejszego wydawania dźwięków mowy. Baby Tetra-Bite™ zapewnia dzieciom bezpieczną drogę do rozwijania tych umiejętności.

 

Niemowlęta mogą gryźć i badać cztery różne „ramiona” – każde z inną teksturą, co zapewnia wiele różnych bodźców sensorycznych. Dwa okrągłe ramiona posiadają paski: jedno z liniami które owijają się wokół ramienia, a drugie z długimi paskami wzdłuż ramienia. Dwa prostokątne ramiona posiadają wybrzuszenia: jedno z łagodnymi okrągłymi wybrzuszeniami, a drugie z zygzakowatymi wybrzuszeniami. Dzięki tym różnym kształtom Tetra-Bite® zapewnia niemowlętom bardzo ciekawe doznania, ale także  przygotowuje do spożywania pokarmów stałych (ułatwiając przejście z żywności konsystencji przecieru), łagodzi bóle dziąsłowe występujące przy ząbkowaniu, idealne do dotarcia do tylnych zębów trzonowych.

 

Niebieskie, turkusowe i różowe Baby Tetra-Bite są miękkie.

Turkusowy Baby Tetra-Bite jest twardszy, ale wciąż miękki i giętki. Ząbkujące dzieci mogą preferować twardszą opcję, ponieważ zapewnia ona dodatkowy opór/nacisk na dziąsła.

 

Odpowiedni Kolor/Twardość wybierz z menu powyżej. ( Obok Ceny ) 

 

Baby Tetra-Bites polecane są dla dzieci w wieku do 2 i pół roku. Następnie dzieci powinny przejść do gryzaków Grabber lub Y-Chew.

 

 • Wyprodukowano w USA.

 • Klasa medyczna, zgodność z FDA Bez BPA, PVC.

 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów i lateksu.

 • Można myć w zmywarce.

 

Pamiętajmy - chociaż gryzaki do żucia są mocne i trwałe, żaden z nich nie jest niezniszczalny. Niektóre dzieci (szczególnie te z dużymi potrzebami doustnymi i intensywną, agresywną chęcią gryzienia/żucia) mogą być w stanie uszkodzić gryzak. Zalecany jest ciągły nadzór i wymiana gryzaka w razie potrzeby, gdy gryzak wykazuje oznaki uszkodzeń.

usa-flag.jpg Made in USA