Floss Tip Kit

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ARK
  • Dostępność: * *  (0 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 54,63 zł 59,00 zł
  • Niedostępny

Floss Tip Kit

Zestaw końcówek Floss Tip Kit do codziennej pielęgnacji jamy ustnej ułatwiający czyszczenie między zębami i pozwalający utrzymać zdrowe dziąsła za pomocą delikatnej stymulacji w formie masażu. Floss Tip Kit nie tylko ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej, ale pomaga również zmniejszyć wrażliwość w jej obrębie. 


Floss Tip Kit

 

Opis użytkowania: 
Zestaw końcówek Floss Tip Kit posiada szerokie zastosowanie w codziennej pielęgnacji jamy ustnej, aby ułatwić czyszczenie między zębami oraz utrzymać zdrowe dziąsła- stosując delikatny masaż. Zestaw nie tylko ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej, ale pomagają również zwiększyć świadomość w jamie ustnej oraz zmniejszyć wrażliwość w jej obrębie. 
Zestaw jest wykorzystywany zarówno przez terapeutów integracji sensorycznej, logopedów, jak i przez samych pacjentów do stymulowania mięśni jamy ustnej.


Opis działania:

  Delikatne wibracje pobudzają dziąsła, podniebienie, usta i język. Końcówki służą do delikatnego masażu w obrębie jamy ustnej,a także i do czyszczenia powierzchni międzyzębowych. Poziom wibracji jest mniej intensywny i zdecydowanie mniej głośny niż szczoteczki elektronicznej do zębów. Zestaw znajduje zastosowanie u dzieci od najmłodszych lat bez górnej granicy wiekowej. Z powodzeniem może być stosowany przez osoby dorosłe w celu utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej, pozbycia się kamienia nazębnego (szczególnie osobom palącym oraz pijącym dużo herbaty).

Pomaga pozbyć się jedzenia z górnej części języka.

 Polecany również dla dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym, opóźnionym rozwojem mowy oraz nadwrażliwością w obrębie jamy ustnej. Może być stosowana zarówno  u dzieci z normą intelektualną jak i z niepełnosprawnością intelektualną. Efekty pracy z zestawem: Pozwala dziecku w łagodny sposób przyzwyczaić się do terapii logopedycznej i stomatologicznej.  Utrzymuje zęby i dziąsła w dobrej kondycji. 

usa-flag.jpg Made in USA